Final

Föreningarna

RfCF region Syd ordf: Åsa Welinder Nyberg asa@kreativaord.se

RfCF Kronobergs län ordf: Doris Holm le_durs@hotmail.com

RfCF region Väst ordf: Ulrica Sterky ulrica.sterky@gmail.com

RfCF region Nordöstra Götaland ordf: Agneta Lindqvist agneta.lindqvist.hso@Telia.com

RfCF Jönköpings län ordf: Mikaela Isacsson mikkanar@gmail.com

RfCF Östergötlands län ordf: Petra Holmberg petraholmberg77@gmail.com

RfCF Kalmar län ordf: Sofia Hjelm shjelm93@gmail.com

RfCF region Stockholm ordf: Marie Bökman marie.bokman@telia.com

RfCF region Uppsala ordf: Inga Alm inga@alm.as

RfCF Örebro län ordf: Roland Palm roland.palm@orebro.se

RfCF region Nord ordf: Erland Berg kne.berg@gmail.com

RfCF Södra Norrland ordf: Roger Olsson Roger.Olsson@miun.se

RfCF Västerbotten ordf: Maria Svan maria.svan77@icloud.com

RfCF Norrbotten ordf: Erland Berg kne.berg@gmail.com

Md sk rmbild  5
Md swish logo primary cmyk
Swisha ditt stöd till kampen för ett bättre liv med CF och PCD till 123 351 31 32.
Md 90 konto
Stöd forskningen om CF och PCD i samband med födelsedag, dop, giftermål eller dödsfall. Ange på talongen att ni vill stödja forskningen för CF eller PCD. Hela verksamheten kontrolleras av Svenska insamlingskontroll. PG: 90 02 28 - 8
Md cf blad
Stöd RfCf genom att bli medlem! Medlemskapet inkl bl a CF-bladet 4 nr/år.
Md img 0099
Beställ armbandet med texten "Cure CF" i webbutiken och bidra till RfCF:s forskningsfond!
Md gava
Md donera mera
Md human
Humanfonden: spara med hjärtat!
Md genia
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub