Header rfcf

Föreningarna

RfCF region Syd ordf: Teddy Persson ordforande@cfsyd.se

RfCF Kronobergs län ordf: Doris Holm le_durs@hotmail.com

RfCF region Väst ordf: Ulrica Sterky ulrica.sterky@gmail.com

RfCF region Nordöstra Götaland ordf: Sofia Hjelm shjelm93@gmail.com

RfCF Jönköpings län ordf: Mikaela Isacsson mikkanar@gmail.com

RfCF Östergötlands län ordf: Petra Holmberg petraholmberg77@gmail.com

RfCF Kalmar län ordf: Sofia Hjelm shjelm93@gmail.com

RfCF region Stockholm ordf: Annica Modin annica.modin@wallenstam.se

RfCF region Uppsala ordf: Bertil Alm bertil.alm@cfua.se

RfCF Örebro län ordf: Roland Palm palmroland70376@gmail.com

RfCF region Nord ordf: Erland Berg kne.berg@gmail.com

RfCF Södra Norrland ordf: Roger Olsson Roger.Olsson@miun.se

RfCF Västerbotten ordf: Maria Svan maria.svan77@icloud.com

RfCF Norrbotten ordf: Johanna Modig j.modig86@gmail.com

Md medlem2
Md kontaktaoss2
Md swish logo primary cmyk
Swisha ditt stöd till kampen för ett friskare liv med CF och PCD till 123 351 31 32.
Md qr kod
Md 90 konto logo rgb box
Stöd forskningen om cystisk fibros i samband med födelsedag, dop, giftermål eller dödsfall. Hela verksamheten kontrolleras av Svensk insamlingskontroll.
Md img 0099
Beställ armbandet med texten "Cure CF" i webbutiken och bidra till RfCF:s forskningsfond!
Md human
Humanfonden: spara med hjärtat!
Md unknown
Md antibiotikakollen
Md lederhausen annons
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub