Header rfcf

Förbundsstyrelse


RfCF 2020/2022

Ordförande Johan Moström johan_mostrom@hotmail.com

Vice ordförande Ulrica Sterky ulrica.sterky@gmail.com

Tjänstemannasekreterare Åsa Silfverplatz asa.silfverplatz@rfcf.se


Ledamöter:

Camilla Nordström camilla.nordstrom@skirner.se

Roger Olsson roger.olsson@miun.se

Nihal Mohamed NihalAhamad@hotmail.com

Linn Zettergren linnzettergren@gmail.com

Christian Bergdahl crille.bergdahl@gmail.com


Ersättare:

Duygu Ersoy duygu.ersoy@magnusson-freij.se

Hans Hjelm hhjelm@tele2.se

Tanja Hedberg tanjahedberg@hotmail.com

Md medlem2
Md kontaktaoss2
Md swish logo primary cmyk
Swisha ditt stöd till kampen för ett friskare liv med CF och PCD till 123 351 31 32.
Md qr kod
Md 90 konto logo rgb box
Stöd forskningen om cystisk fibros i samband med födelsedag, dop, giftermål eller dödsfall. Hela verksamheten kontrolleras av Svensk insamlingskontroll.
Md img 0099
Beställ armbandet med texten "Cure CF" i webbutiken och bidra till RfCF:s forskningsfond!
Md human
Humanfonden: spara med hjärtat!
Md unknown
Md lederhausen annons
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub