Final

Förbundsstyrelse


RfCF 2018/2020

Ordförande Johan Moström johan_mostrom@hotmail.com

Vice ordförande Ulrica Sterky ulrica.sterky@gmail.com

Tjänstemannasekreterare Åsa Silfverplatz asa.silfverplatz@rfcf.se


Ledamöter:

Duygu Ersoy duygu.ersoy@magnusson-freij.se

Camilla Nordström camilla.nordstrom@skirner.se

Roger Olsson roger.olsson@miun.se

Victoria Kelemen Victoria_Kelemen@outlook.com

Jennifer Ottosson Möllborg jennifer.mollborg@gmail.com


Ersättare:

Agneta Göranzon agneta.goranzon@gmail.com

Hans Hjelm hhjelm@tele2.se

Anna Svensson Ryaanna@hotmail.com

Md sk rmbild  3
Md swish logo primary cmyk
Swisha ditt stöd till kampen för ett friskare liv med CF och PCD till 123 351 31 32.
Md 90 konto
Stöd forskningen om CF och PCD i samband med födelsedag, dop, giftermål eller dödsfall. Ange på talongen att ni vill stödja forskningen för CF eller PCD. Hela verksamheten kontrolleras av Svenska insamlingskontroll. PG: 90 02 28 - 8
Md cf blad
Stöd RfCf genom att bli medlem! Medlemskapet inkl bl a CF-bladet 4 nr/år.
Md img 0099
Beställ armbandet med texten "Cure CF" i webbutiken och bidra till RfCF:s forskningsfond!
Md donera mera
Md  logga fonden citronfj rilen
Md human
Humanfonden: spara med hjärtat!
Md unknown
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub